O mnie


Miło mi Cię tu gościć!
Nazywam się Diana i obecnie jestem na III roku studiów. Moje życie bywało różne, ale postanowiłam wziąć je w garść i zmienić na lepsze. Codziennie uczę się czegoś nowego, staram się optymistycznie patrzeć na świat. Pomaga mi w tym moja druga połówka. To K otworzył mi oczy na niektóre sprawy. Zmagam się z moją wadą charakteru. Jestem panikarą! Gdy nadchodzi sesja zawsze się stresuję i dosłownie "sieję panikę". Powoli ta cecha łagodnieje, wcale nie jest tak łatwo to zmienić. 

Bardzo lubię zwierzęta. Miałam rybki, potem chomika, kota, chomika. Jeśli warunki na to pozwolą to zaadoptuję psa lub kota. Dom bez zwierząt jest pusty. 

Interesuję się kosmetykami, lubię czytać recenzje. Nie jestem typową maniaczką świata urody, bo nie gromadzę zapasów. Po prostu sprawia mi radość szukanie tych najlepszych i jednocześnie najtańszych produktów. Dodatkowo lubię spędzać czas w kuchni i coś produkować. Trochę rysuję, ale to jeszcze nic wielkiego bo późno odkryłam talent. Zainteresowania nietypowe to: minerały, astronomia, siły natury, ufo. Moim hobby jest też blogowanie o życiu, sprawach codziennych, prostych. Lubię szukać pozytywów w prostych czynnościach. 

Chciałabym podróżować na własną rękę. Wakacje w hotelu z 5 gwiazdkami są (zapewne) fajne, ale tylko na relaks po wielkim wysiłku. Najwięcej wspomnień jest ze spontanicznych pomysłów, zwiedzania i aktywnego spędzania wolnego czasu. Marzę by polecieć samolotem na wycieczkę do innego miasta. Czuję, że niedługo to się spełni.

Najlepiej odpoczywa mi się na powietrzu. Wiosną zacznę uprawiać sport na dworze, w domu od czasu do czasu trochę się poruszam, jeśli już coś robię to przysiady.

Rozgadałam się! Jeśli chcesz mnie bardziej poznać to śledź moje posty

1 komentarz:

  1. Podobaja mi sie Twoje slowa wstepne
    Blog pozwala mi sledzic te zmiany i inspirowac inne osoba d

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia mi wielką radość i motywuje do pracy! :)
Proszę o kulturalne wypowiedzi. Spam i obraźliwe treści nie będą publikowane.